Trafik Tur

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 291.6 MB
  • Sürüm 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Wolves Interactive
Trafik Tur mobil oyununda sıkılmadan saatlerce vakit geçirerek eğlenebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzda sonsuz bir yarış içerisine girerek rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. Trafik Tur mobil oyununun tek bir temel kuralı vardır. O da, yarış pistine çıktığınız her yarışta rakiplerinizi geride bırakarak parkuru sonuna kadar kazasız tamamlamaya çalışmaktır. 

Yarış oyunlarını, aksiyonu, hızı seviyorsanız Trafik Tur mobil oyununda zaman geçirirken çok eğleneceksiniz. Mobil cihazınızın dokunmatik özellikleri sayesinde aracınızı çok daha kontrol edebilirsiniz. Birinci şahıs, üçüncü şahıs, sürücü kamera açıları ve fazlası oyun içerisinde sizleri karşılayacaktır. 

Limitsiz oynayış için yakıtsız oyun modunu seçebilirsiniz. Birbirinden farkı oyun modları ve oyun seviyeleri arasında aracınızı konuşturun. Kariyer modunda 100 farklı görev sizleri bekliyor. Her bir görev sonunda aracınızı geliştirebileceğiniz kilitleri açacaksınız. 

Otobanlar, şehirler, çöller, yağmurlu ve karlı alanlar ve daha bir çok oyun sahası arasından seçiminizi yaparak yollara düşün. Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Yeni araçla açmak için sonsuz modda daha fazla araba kartları toplamanız gerekiyor. Başarı kazandıkça hep daha ileri gideceksiniz. 

Trafik Tur indir